Extrapool Goes Short 17 t/m 21 maart.
In samenwerking met het internationale korte filmfestival Go-Short, heeft Extrapool een programma in elkaar gezet om je projector bij af te likken. Niet alleen films maar ook installaties en performatieve actie!

filmprogramma:
EXTRAPOOL • WOENSDAG 17 MAART OPEN 20.00 AANVANG 20.30
Dan Geesin
Beeldend kunstenaar, zanger en filmmaker Dan Geesin zal een serie korte films presenteren van in totaal een half uur. Welke discipline hij ook hanteert, het verhaal, tragiek of juist het grappig/absurde van alledag is een leidraad. www.geesin.nl

canceled:
Tender Forever (Melanie Valera, film/performance)
In haar live-acties gaat zij conversaties aan met foto en filmprojecties, afgewisseld met peinzende en grappige spreeksels en jawel (!) POPmuziek. www.myspace.com/tenderforever

EXTRAPOOL • DONDERDAG 18 MAART OPEN 20.00 AANVANG 20.30
Bruce Bickford
Legendarische klei-animator Bruce Bickford (Seattle, 1947) brengt een bezoek aan Nijmegen om een presentatie van zijn werk te geven. Bruce Bickford begon in de late jaren zestig met het maken van getekende em klei-animaties. Tussen 1974 en 1980 werkte hij nauw samen met Frank Zappa aan twee Mothers Of Invention tv presentaties Baby Snakes en The Dub Room Special. Nu aandacht voor zijn laatste meesterwerk Castle: Een epische 45 minuten durende klei- en papier animatie waaraan hij sinds 1990 heeft gewerkt. Met het snelle tempo van bewegen en vervanging van klei-figuren in diverse maten, moet je voortdurend je ogen open houden om geen enkel frame te missen.



EXTRAPOOL • VRIJDAG 19 MAART OPEN 20.00 AANVANG 20.30
Darkloupe
Performance van Karel Doing en Jesse Franzen
lengte 10 - 15 minuten
Archetype Drone
Korte film van Jesse Franzen
lengte 4 min.33
Major B
Major B versnijdt obscure samples uit totaal verschillende werelddelen met eigen opnames en ‘gevonden’ videomateriaal. Met maracas vocalen en live muziek treedt hij op in zijn eigen gebeamde films. Heupwiegend genieten!! www.majorb.nl

installaties:
EXTRAPOOL • WOENSDAG 17 MAART t/m VRIJDAG 19 MAART
Installatie Servants van Karel Doing.
De installatie Servants laat twee teams zien tijdens hun dagelijks werk.Beide teams staan stil voor twee minuten en gaan dan verder. Poseren is de enige onderbreking van hun programma.
www.doingfilm.nl/studio/index.html

EXTRAPOOL • ZAT 20 MAART + ZON 21 MAART 14.00 - 18.00 uur
Installatie Megapool van Ate M Hes.
Ate M Hes maakt films en installaties van een verzengend eenvoudige vindingrijkheid. Dat ik er zelf niet opgekomen ben... Maar ja, Ate was eerst.
www.atemhes.nl/


meer informatie over het Go Short festival hier: www.goshort.nl